Contactgegevens Nederlandstalige Politierechtbanken België

Politierechtbank West-Vlaanderen – afdeling Brugge

    Kazernevest 3

    8000 Brugge

    050/47 36 40

    politierechtbankBrugge@just.fgov.be

Politierechtbank West-Vlaanderen – afdeling Ieper

    Korte Meersstraat 18

    8900 Ieper

    057 21 68 13

    politierechtbankIeper@just.fgov.be

Politierechtbank West-Vlaanderen – afdeling Kortrijk

    Beheerstraat 41

    8500 Kortrijk

    056 26 97 07

    politierechtbankKortrijk@just.fgov.be

Politierechtbank West-Vlaanderen – afdeling Veurne

    Peter Benoitlaan 2

    8630 Veurne

    058 29 64 10

    politierechtbankVeurne@just.fgov.be

Politierechtbank Oost-Vlaanderen – afdeling Aalst

    Dr. André Sierenstraat 16 bus 3/B

    9300 Aalst

    053/82 08 77

    politierechtbank.aalst@just.fgov.be

Politierechtbank Oost-Vlaanderen – afdeling Dendermonde

    Noordlaan 31/3

    9200 Dendermonde

    052 25 96 20

    politierechtbank.dendermonde@just.fgov.be

Politierechtbank Oost-Vlaanderen – afdeling Gent

    Opgeëistenlaan 401/m

    9000 Gent

    09 234 53 50

    politierechtbank.gent@just.fgov.be

Politierechtbank Oost-Vlaanderen – afdeling Oudenaarde

    Tacambaroplein 5

    9700 Oudenaarde

    055 33 50 77

    politierechtbank.oudenaarde@just.fgov.be

Politierechtbank Oost-Vlaanderen – afdeling Sint-Niklaas

    Kazernestraat 10

    9100 Sint-Niklaas

    03 760 94 25

    politierechtbank.sint-niklaas@just.fgov.be

Politierechtbank Antwerpen – afdeling Antwerpen

    Bolivarplaats 20/3

    2000 Antwerpen

    03 257 80 11

    03 257 94 15

Politierechtbank Antwerpen – afdeling Mechelen

    Keizerstraat 20

    2800 Mechelen

    015 28 82 11

    015 28 82 15

Politierechtbank Antwerpen – afdeling Turnhout

    Kasteelstraat 2

    2300 Turnhout

    014 44 73 10

    014 44 73 53

Politierechtbank Limburg – afdeling Beringen

    Pieter Bruegelstraat 8

    3580 Beringen

    011 42 59 34

    011 43 32 38

    politierechtbank.beringen@just.fgov.be

Politierechtbank Limburg – afdeling Genk

    Dieplaan 14

    3600 Genk

    089 32 26 40

    089 30 60 70

    politierechtbank.genk@just.fgov.be

Politierechtbank Limburg – afdeling Hasselt

    Parklaan 25

    3500 Hasselt

    011 37 40 58

    011 37 40 59

    011 37 44 74

    politierechtbank.hasselt@just.fgov.be

Politierechtbank Limburg – afdeling Maaseik

    Sionstraat 24/2

    3680 Maaseik

    089 51 86 30

    089 56 18 93

    politierechtbank.maaseik@just.fgov.be

Politierechtbank Limburg – afdeling Sint-Truiden

    Kazernevest 10

    3800 Sint-Truiden

    011 68 76 29

    011 67 45 81

    politierechtbank.sint-truiden@just.fgov.be

Politierechtbank Limburg – afdeling Tongeren

    Kielenstraat 22/3

    3700 Tongeren

    012 39 97 40

    012 39 97 55

    politierechtbank.tongeren@just.fgov.be

Politierechtbank Vilvoorde

    Luchthavenlaan 4

    1800 Vilvoorde

    02 255 30 60

    vilvoorde.politierechtbank@just.fgov.be

    vilvoorde.politierechtbank.burg@just.fgov.be

Politierechtbank Leuven

    Gerechtsgebouw, Ferdinand Smoldersplein 5

    3000 Leuven

    016/21.41.11

    016/21.46.88

    griffiepolitierechtbankLeuven@just.fgov.be

Politierechtbank Halle

    Zuster Bernardastraat 32

    1500 Halle

    02 359 80 70

    politierechtbankhalle@just.fgov.be

Nederlandstalige politierechtbank Brussel

    Regentschapsstraat 63 – 5e verdieping

    1000 Brussel

    02 519 87 32

    02 519 87 14

    02 519 87 65

Advocaat Bart Bleyaert
Open chat
Wenst u direct een vraag te stellen via
Wenst u direct een vraag te stellen via WhatsApp?
Of wenst u meteen uw gerechtsdocument (dagvaarding, oproeping, ...) door te sturen voor instant bijstand?